Ośrodek

Relaks Camp to wycieczki oraz zielone szkoły szyte na miarę! W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe programy dostosowane do wieku oraz zainteresowań dzieci. 

Jeżeli interesują Państwa inne atrakcje oraz wycieczki możemy stworzyć dla grupy indywidualny program oparty o formularz zapytania „ZBUDUJ WŁASNY PROGRAM”.  Na jego podstawie stworzymy indywidualną wycenę wraz propozycją programu.

Podczas pobytu do każdej grupy przydzielany jest animator, który prowadzi gry, zabawy, konkursy dla dzieci i młodzieży oraz jest osobą odpowiedzialną za realizację całego programu od A do Z, pilnuje realizacji wycieczek i atrakcji zgodnie z planem. 

Dlaczego warto wybrać nas:

- doświadczenie zdobywane od wielu lat

- wykfalifikowana kadra animatorów, wychowawców, instruktorów

- pasja i zaanagażowanie

- własny pakiet animacji: bumper ball, zorbing, kula wodna, quady, strzelnice: paintball, ASG, łucznicza

- bliskość Jeziora Międzybrodzkiego i gór Beskidu Małego

- idealna baza wypadowa do wielu parków rozrywki, m.in.: Energylandia, Inwałd Park, Dream Park Ochaby, itd.

- ciekawe pokazy edukacyjne: ciekły azot, turbo próżnia, elektron, warsztaty geologiczne i inżynierskie

 

CZEKAMY NA WAS!

 
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Zapoznaj z Polityką Prywatności  (link)